nasza oferta

Nasze usługi kierujemy do rodziców, klubokowiarni dziecięcych, restauracji oraz firm eventowych z Warszawy
    i okolic.
animacje urodzinowe

 

Sowaliska to doświadczona grupa animacyjna, która przyjmie każde urodzinowe wyzwanie i poradzi sobie nawet z najbardziej zwariowanym tematem, czy najbardziej niesfornym jubilatem! ;)

Działamy na tej płaszczyźnie od wielu lat i przez ten czas wypracowałyśmy sobie charakterystyczne i niezawodne metody pracy. Zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio pełnym posegregowanych tematycznie pomysłów na animacje urodzinowe. Propozycje te można dowolnie łączyć,   mieszać i    uzupełniać tak, aby    dopasować je do wieku,    oczekiwań i marzeń dziecka. 

 

Dysponujemy oddzielnymi pomysłami, materiałami i wykwalifikowaną kadrą prowadzącą urodziny maluszków (do 3 roku życia) oraz starszaków (powyżej 7-8 lat).

dodatkowe atrakcje 

Profesjonalne malowanie buzi (hipoalergicznycznymi farbkami z atestem), zakręcanie długich baloników oraz puszczanie ogromnych baniek mydlanych to najpopularniejsze atrakcje dodatkowe. Sprawdzają się jako uzupełnienie animacji na urodzinach i eventach, mogą być również samodzielną usługą. 

Jako uzupełnienie animacji doskonale sprawdzają się również elemrnty warsztatowe takie jak tworzenie magnesów, mydełek, slimów, naturalnych kosmetyków czy ozdabianie koszulek, worków, plecaków lub ramek na zdjęcia. Możemy też pośredniczyć w zamówieniu dmuchańcy, pokazów kuglarskich, prestigigatorskich oraz teatralnych.

warsztaty cykliczne i okazjonalne, kąciki dziecięce

 

Chętnie nawiążemy stałą współpracę z różnorodnymi miejscami w stolicy -    mamy    doświadczenie  w prowadzeniu cyklicznych warsztatów edukacyjnych i rekreacyjnych oraz wydarzeń okazjonalnych związanych ze świętami i dniami nietypowymi. Prowadzimy zajęcia podczas spektakli i seansów dla dorosłych oraz warsztaty promujące filmy, przedstawienia, książki, produkty dla dzieci. Organizujemy kąciki dziecięce  z profesjonalnymi opiekunkami.

wyjazdy
 

IMG_1557.JPG

Od 2020 roku angażujemy się w działalność turystyczną i prorodzinną. Współpracujemy

z firmami, które mają wieloletnie doświadczenie i które darzymy dużym zaufaniem. 

Wraz z Femmeritum organizujemy kolonie Wyspa Dzieci - ofertę kierujemy do najmłodszych kolonistów w wieku od 6 do 10 lat, do wyboru jest kilka turnusów tematycznych wypełnionych ciekawymi atrakcjami. Po więcej informacji zapraszamy na www.wyspadzieci.pl .

W kolaboracji z biurem turystycznym Taksidi tworzymy z kolei wyjazdy w formule Family Week, czyli rodzinne podróże z atrakcjami dla małych i dużych uczestników.